Skontaktuj się
x
Masz pytania? +48 608 334 598

Firma

Ćwierć wieku w branży

Działamy w branży budowlanej od 1998 roku. W tym czasie zdobyliśmy uznanie wielu klientów z Małopolski oraz innych regionów kraju.  

Współpracujemy z liderem 

Na co dzień współpracujemy z firmą Wiśniowski, wiodącym producentem systemów ogrodzeniowych, okien i bram, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom nowoczesne rozwiązania najwyższej jakości. 

Poszerzamy ofertę

Dzięki współpracy z firmą „Joniec” możemy dostarczać Państwu produkty jak: ogrodzenia łupane, ogrodzenia betonowe modułowe, podmurówki prefabrykowane, gazony i wiele innych…

Innowacje

Współpracując z firmą Sommer jesteśmy w stanie automatyzować Państwa inwestycje używając do tego wysokiej jakości napędów do bram garażowych, bram obrotowych i bram przesuwnych.

Jesteśmy firmą rodzinną

Naszą firmę założyło małżeństwo Marian i Anna Wiśniowscy. Jesteśmy nie Tylko firmą rodzinną, ale i rodziną w firmie, gdyż od początku istnienia staramy się stworzyć ciepłe i przyjazne relacje wśród kadry pracowniczej. Wierzymy, że nie tylko wpływają one pozytywnie na atmosferę pracy, ale również sprzyjają budowaniu relacji z klientem. 

Stawiamy na jakość i profesjonalną obsługę

Nasz zespół tworzą zarówno profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem jak też młodzi, ambitni pracownicy z gruntownym wykształceniem zdobytym na wiodących uczelniach. Ich pracę wspiera nowoczesne oprogramowanie, które znacznie usprawnia wycenę i realizację zamówień. Swoich Klientów otaczamy opieką serwisową, zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną, budując poczucie bezpieczeństwa i wzajemne zaufanie. 

Cele firmy

Dzięki staraniom właścicieli oraz zespołu  nasze przedsiębiorstwo dynamicznie rozwija się i systematycznie powiększa grono zadowolonych klientów. Od lat skupiamy się na realizowaniu najważniejszych celów firmy, którymi są: 

  • wysoka jakość usług, 
  • utrzymanie korzystnych cen bram i ogrodzeń, 
  • terminowość, 
  • dążenie do utrwalenia opinii rzetelnego partnera. 

Pod opieką specjalistów z Gardbis

W realizacji głównych celów firmy Gardbis pomaga grono doświadczonych i rzetelnych pracowników. Każdy Klient może być pewny, że uzyska pełną informację w zakresie wyboru odpowiednich produktów, sprzedaży oraz montażu bram i ogrodzeń Wiśniowski. Gardbis otacza swoich Klientów opieką serwisową zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną, budując poczucie bezpieczeństwa i wzajemne zaufanie.

Naszeprodukty